Företag

 

Agrells snickeri & byggåtervinning Anders Agrell byggater[at]agrells.se
All in one Kieft  
Aspby Gård AB Erik Ågren 073-023 12 51
Aspby Konsulttjänst AB Kent Fredriksson kent.fredriksson[at]kramnet.se
Elinge Entreprenad AB Erik Ågren 073-023 12 51
Gamla Mejeriet Events Susan de Ron www.gmevents.se
Hola Folkhögskola Hans-Olof Furberg www.hola.se
Hola Grönt Britt Olofsson britt.olofsson[at]kramnet.se
Hola Lantbruk Mattias Tjernström tjemat[at]hotmail.com
Hola Verkstad Göran Ahlberg goran.ahlberg[at]kramnet.se
Hälsingsta Gård Sören Tjernström 070-694 80 14
Lantbruk Anders Gräns
Lantbruk Andreas Sjödin
Prästmogården Peter Österholm www.prastmogarden.se
Prästmons åkeri Jeanette Lamell jeanette.lamell[at]folkbildning.net
Rogsta Natur AB Torsten Berglund torsten.berglund[at]esam.se
www.esam.se
Skadom Klockhuset Torbjörn och Britt-Mari Holmer www.skadom.se
Skadom Potatis Botte Staf www.skadom.se
Skadom Skogsplant Björn Holmer www.skadom.se
”Sulan” Ulf Larsson
Svante och Lars Hamberg Entreprenad Svante Hamberg svante.hamberg[at]kramnet.se
Svens Buckelservice Sven-Ivar Wiborg svenwib[at]hotmail.com
Torsåkers flaggstångsfabrik Christer Fritz christer.fritz[at]kramnet.se
Torsåkers Gårdsprodukter Terez Bergfeldt & Linda Isaksson torsakergard.blogspot.com
Vangsta Gård Mats Westin  westin.mats[at]kramnet.se
Väv & Hantverk Berit Öberg 076-776 52 51
Ögonblicket Sven Lundberg sven.lundberg[at]hola.se

Felaktigheter rapporteras till terez.bergfeldt[at]gmail.com